Szkoła Polska im. Gustawa Herlinga-Grudzińskiego przy Ambasadzie RP w RZYMIE Szkoła Polska im. Gustawa Herlinga-Grudzińskiego przy Ambasadzie RP w RZYMIE

Plan lekcji – dla klas „C” grup wiekowych 2023/2024

Plan lekcji  – dla klas „C” spotkania kilka razy w miesiącu rok szkolny 2022/2023 ( wyłącznie w soboty w godzinach popołudniowych)

Uwagi ogólne:

Klasy , które uczą się w systemie zjazdów miesięcznych, tradycyjnie są  oznaczane literą C  ( nazywamy je również grupami wiekowymi).

Miejsce : via Costantino Maes 23, (budynek szkoły włoskiej :Scuola Paritaria  „ Cuore Immacolata di Maria”)

UWAGA! wejście do Szkoły  Polskiej – bocznym wejściem od  via L. Ungarelli 20   

Uczniowie  przyjeżdżają do szkoly we wskazanych  poniżej terminach,  zgodnie z podanym poniżej  planem lekcji.  ( Odszukaj na dole strony terminy zjazdów a następnie  plan lekcji)

 

KLASY I, II, III ( Edukacja wczesnoszkolna)

        I C   –  nauczyciel pani Beata Mateńko ( BM)  ( od  godz. 11.15 -15.40) w wyznaczone poniżej dni, sala nr 1 , 1 pietro

       II/ III C  – klasa łączona  ( 2 i 3 razem)

        nauczyciel pani Beata Mateńko (BM)  ( od  godz. 11.15 – 15.40) w wyznaczone poniżej dni, sala nr 1, 1 piętro

 

 Terminy zjazdów dla klas I C , II C i III C  SP / edukacja wczesnoszkolna/

 Uwaga! Szczegółowy plan lekcji znajduje się na dole strony  w tabeli Plan lekcji

 

ZjazdymiesiącIC  SP   BMII/IIIC BMUwagiZmiany godzin zajęć
1wrzesień16.0916.09Rozpoczęcie roku szkolnego
wrzesień_____________23.09
wrzesień30.09_____________
3październik_____________07.10
październik14.10_____________
październik_____________21.10
październik28.10_____________
5listopad__________________________
listopad11.1111.11Tydzień Niepodległości
6listopad_____________18.11
7listopad25.11_____________
grudzień_____________02.12
9grudzień16.1216.12Jasełka
10grudzień__________________________
11styczeń13.01

_____________
12styczeń_____________20.01
styczeń27.01_____________
styczeń__________________________
luty_____________03.02
13luty10.02_____________
13luty17.0217.02bal karnawałowy
14luty24.02_____________
15marzec_____________02.03
marzec09.03_____________
16marzec_____________16.03
marzec23.03_____________
17kwiecień13.0406.04
_____________20.04
kwiecień27.0427.04Święto Szkoły
__________________________
maj04.05_____________
18maj_____________11.05
19maj__________________________
20maj25.0525.05wycieczka
czerwiec01.0601.06piknik
21czerwiec08.0608.06zakończenie roku szkolnego

 

Klasy starsze Szkoły Podstawowej i Liceum:
Klasy :Język polskiwiedza o Polsce

IV/VC/VI - 12.00- 17.55
21 spotkań w szkole x 8 godzin
5x21=105 ( polski)
3x 21 = 63 woP
Tydzień Niepodległości =7 godzin woP
p. Zuzanna Oleksy ( ZO)
p. Alina Mazańska
( AM)/
VII/VIIIC -12.45- 18. 40
21 spotkań w szkole x 8 godzin
5x21=105 ( polski)
3x 21 = 63 woP
Tydzień Niepodległości =7 godzin woP
p. Jolanta Wójtowicz
(JW)
wychowawca
p. Izabela Dziadosz
(ID)
II C LO- 12.00- 19.25
18 spotkań x 10 godzin
6x 18 = 108 polski
4x 18= 72 woP
p. Zuzanna Oleksy ( ZO)p. Ewa Sochacka- (ES) wychowawca
III C LO -12.00- 19.25
18 spotkań x 10 godzin
6x 18 = 108 polski
4x 18= 72 woP
p. Marta Lazarowicz
( ML) - wychowawca
p. Alina Mazańska

 

Terminy zjazdow : ( godziny lekcji proszę sprawdzić w tabeli na dole strony)

Termin zjazdów 1 września Terminy zjazdów (godziny lekcji proszę sprawdzić w tabeli na dole strony).xlsx

MiesiącKLASA IV/V/VI C
ZO polski
AM woP
KLASA VII/VIIi C
JW polski
ID woP
KLASA II C LO
ES woP .
ZO polski
KLASA III C LO
ML polski
AM woP
UWAGI
wrzesień16.0916.0916.09 16.09 Rozpoczęcie roku szkolnego
wrzesień30.0923.0923.0930.09
październik07.1007.10
październik14.1014.10
październik21.1021.10
październik__________________________28.1022810
listopad11.1111.1111.1111.11Tydzień Niepodległości
listopad18.1118.11
listopad25.1125.11
________________________________________________
grudzień2.122.12
grudzień16.1216.1216.1216.12Jasełka
styczeń13.01 13.01
styczeń20.0120.01
styczeń27.0127.01
luty3.02 3.02 10.0210.02
luty24.0224.02
luty17.0217.02Bal Karnawałowy
marzec2.032.0309.0309.03
marzec16.0316.0323.0323.03
kwiecień6.046.0413.0413.04
kwiecień20.04 20.04
kwiecień27.04 Święto Szkoły27.04 Święto Szkoły27.04 Święto Szkoły27.04 Święto Szkoły
maj04.0504.0511.0511.05
maj25.0525.05wycieczka
czerwiec1.061.061.06 1.06piknik via Appia
czerwiec8.068.068.068.06Zakończenie roku szkolnego

 

 Plan lekcji –  sobota – średnio  dwa razy  w miesiącu

Klasa
Godzina
zajęć
I C SP
BM
I piętro
s. 1
II/III C SP
BM
I pietro
s. 1
IV/V/VI C 
ZO polski/AM woP
I piętro
VII/VIII C
JW polski/ID woP
I i II piętro
s.7
II C LO
ZO polski/ES woP
II piętro
s.7
III C LO
ML/AM
II piętro
s.3
410.35 11.10
polski JW
511.15- 11.55polski JW
612.00-12.40polski
BM
polski
BM
woP AMpolksi JWwoP
ES
woP AM
712.45-13.25polski
BM
polski
BM
woP AMpolski
JW
II pietro s. 5
woP
ES
woP AM
813.30-14.10polski
BM
polski
BM
woP AMpolski
JW
woP
ES
woP A
914.15-14.55polski
BM
polski
BM
polski ZOwoP
ID
woP
ES
woP AM
1015.00-15.40polski
BM
polski
BM
polski ZOwoP
ID
polski
ZO
polski
ML
1115.45- 16.25polski
BM
polski
BM
polski ZOwoP
ID
polski
ZO
polski
ML
1216.30- 17.10polski ZOpolski
ZO
polski
ML
1317.15- 17.55polski ZOpolski
ZO
polski
ML
1418.00- 18.40polski
ZO
polski
ML
1518.45-19.25polski
ZO
polski
ML
1619.30- 20.10