Dokumenty i procedury anty COVID w Szkole Polskiej w Rzymie

Szanowni Państwo, Rodzice, Uczniowie.,
Szkoła Polska w Rzymie, tak jak kazda placówka oświatowa działająca na terenie Włoch jest zobowiazana do wdrożenia odpowiednich procedur postępowania w celu zmniejszania ryzyka zarażeniem koronawirusem COVID 19.. W tym roku wyjatkowo ważna jest wzajemna współpraca i obustronne zaufanie. My jako Szkoła będziemy dokładac wszelkich starań, aby stosujac sie do procedur obowiazujących we wszystkich szkołach zminimalizowac dla wszystkich ryzyko zarażenia koronawirusem. Jak zwykle liczymy na Wasze wsparcie i zrozumienie.
Procedury i dokumenty będa przedstawiać i omawiać szcegółowo wychowawcy klas na pierwszych zebraniach z rodzicami w roku szkolnym 2021/2022.

Prosimy o zapoznanie się z następującymi dokumentami i procedurami zarówno w jezyku polskim jak i włoskim / dokumenty w załączniku/
SUPLEMENTU  DO REGULAMINU SZKOŁY POLSKIEJ PRZY AMBASADZIE RP W RZYMIE W SPRAWIE ŚRODKÓW ZAPOBIEGAWCZYCH I POWSTRZYMANIE ROZPRZESTRZENIANIA SIĘ SARS-COV-2 WAŻNE DO DNIA 31 GRUDNIA 2021 R. ( wersja polska)

Integrazione al Regolamento DELLA SCUOLA POLACCA PRESSO L’AMBASCIATA DELLA REPUBBLICA DI POLONIA A ROMA recante misure di prevenzionee contenimento della diffusione del SARS-CoV-2valida fino al 31 dicembre 2021 ( wersja włoska)

 – Patto di corresponsabilità i jego polskiej wersji – Umowa odpowiedzialności wzajemnej
– a nastepnie o wypełnienie formularza w celu potwierdzenia zapoznania się z dokumentami i zobowiazania sie do ich przestrzegania.

Proszę kliknąć, aby przejść do formularza

życząc zdrowego i bezpiecznego roku szkolnego 2020/2021
Kierownik Szkoły Polskie w Rzymie
Danuta Stryjak

Odnośniki:

SUPLEMENT DO REGULAMINU SZKOŁY POLSKIEJ PRZY AMBASADZIE RP W RZYMIE TLUMACZENIE

Pakt_wspolopowiedzialnosci_covid_tłumaczenie_2021_2022

Patto scuola polacca 2021 2022

Regolamneto istituto Covid 2021 2022 INTEGRAZIONE.docx