Dokumenty i procedury anty COVID w Szkole Polskiej w Rzymie

Szanowni Państwo, Rodzice, Uczniowie.,
Szkoła Polska w Rzymie, tak jak kazda placówka oświatowa działająca na terenie Włoch jest zobowiazana do wdrożenia odpowiednich procedur postępowania w celu zmniejszania ryzyka zarażeniem koronawirusem COVID 19.. W tym roku wyjatkowo ważna jest wzajemna współpraca i obustronne zaufanie. My jako Szkoła będziemy dokładac wszelkich starań, aby stosujac sie do procedur obowiazujących we wszystkich szkołach zminimalizowac dla wszystkich ryzyko zarażenia koronawirusem. Jak zwykle liczymy na Wasze wsparcie i zrozumienie.
Procedury i dokumenty będa przedstawiać i omawiać szcegółowo wychowawcy klas na pierwszych zebraniach z rodzicami w roku szkolnym 2020/2021.

Prosimy o zapoznanie się z następującymi dokumentami i procedurami zarówno w jezyku polskim jak i włoskim / dokumenty w załączniku/
– Regolamento Operativo per l’apertura dell’anno scolastico 2020-2021,
– Patto di corresponsabilità i jego polskiej wersji – Umowa odpowiedzialności wzajemnej
– Procedury organizacji Szkoły Polskiej przy Ambasadzie RP w Rzymie od 1 września 2020 r. i postępowania prewencyjnego pracowników oraz rodziców/opiekunów prawnych w czasie zagrożenia epidemicznego

a nastepnie o wypełnienie formularza w celu potwierdzenia zapoznania się z dokumentami i zobowiazania sie do ich przestrzegania.
https://forms.gle/rt26AKk6Mt86tW8d6

życząc zdrowego i bezpiecznego roku szkolnego 2020/2021
Kierownik Szkoły Polskie w Rzymie
Danuta Stryjak

– procedura anty covid.docx

patto scuola polacca.docx

Regolamento anty covid.docx

umowa szkoła polska.docx